"Jarek jest wspaniałym profesjonalistą! Współpraca z nim to czysta przyjemność, a wyniki tej współpracy są śliczne. Zdjęcia są fantastyczne i zachwycające, a przede wszystkim oddają nastrój chwili i uczuć. Polecamy z Mężem serdecznie Jarka wszystkim parom!"

Magdalena i Konrad

"Fotograf o magicznych umiejętnościach bycia w różnych miejscach w tym samym czasie i uchwycenia wszystkiego na zdjęciach. Świetny fotograf, sympatyczny człowiek :) Dziękujemy za piękny reportaż :)"

Ania i Mateusz

"Poszukiwania osoby, która uwieczni dzień naszego ślubu trwały długo. Nawet bardzo długo.. Aż wszystko stało się jasne. Wystarczyło zetknięcie z efektami pracy Jarka. Innej opcji już nie było. Umiejętność uchwycenia emocji, zatrzymywania chwil i zwracania uwagi na szczegóły, które na nowo wyciąga się ze zdjęcia, choć oglądało się je dziesiątki razy, zrozumienie magii światła. Wszystko to, to talent. Talent Jarka. Pomimo, iż zaraz minie rok od momentu naszej współpracy, dalej nie mozemy wyjść z zachwytu nad zdjęciami, które wykonał dla nas Jarek. I muszę tu zwrócić szczególną uwagę na sesję w plenerze, uwielbiam ją niesamowicie :))) Życzę tego każdej parze. Jarku, dziękujemy za profesjonalne podejście i cala współpracę. Nie mogliśmy lepiej trafić! P.S. milo się zobaczyc u Ciebie na profilu ;) pozdrawiamy serdecznie :)

Kamila i Marcin

"Myślimy, że ciężko by było trafić nam na osobę, która lepiej ujęłaby wszystkie najpiękniejsze dla nas momenty w najważniejszym dla nas dniu. Jarek to profesjonalista od A do Z. Nie tylko zgodnie z umową poświęcił nam dużo czasu podczas wesela i sesji, ale także zawsze służył profesjonalną radą (nieraz czasochłonną) przed i po ślubie. Dla nas ważne było, abyśmy nie musieli sztucznie pozować, a dzięki Jarkowi na fotografiach jesteśmy po prostu sobą. Serdecznie polecamy K&J"

Kasia i Janek

"Długo zastanawialiśmy się nad wyborem fotografa na nasz ślub i na szczęście trafiliśmy na Jarka. Szybko okazało się, że nie traktuje On swojej pracy jak obowiązku, ale jak pasję. Sama współpraca z Jarkiem to czysta przyjemność. A zdjęcia...świetnie uchwycone kadry, przemyślane, niebanalne, z wyczuciem. Dziękujemy Jarku!:)"

Kasia i Paweł

Menu